O nas

Nasza

restauracja

 

Niesamowita

atmosfera

Restauracja Stara Rzeźnia wpisuje się w historie Szczecina i nadodrzański krajobraz. Jej wnętrza tworzą nastrojową oprawę dla degustacji przyrządzanych z pietyzmem potraw, spotkań towarzyskich w małym i dużym gronie oraz wydarzeń muzycznych. W upalne dni oferujemy Państwu możliwość skorzystania z letniego ogródka, gdzie możecie Państwo ugasić pragnienie podczas spacerów nad Odrą.

 

 

Kulinarne

emocje

Stara Rzeźnia jest kulinarnym miejscem w nowym wydaniu. Oferujemy Państwu zróżnicowane menu, które zaskakuje, pobudza zmysły i niezwykle smakuje. Staramy się udoskonalać ofertę, wciąż wprowadzając nowe smaki, aromaty i techniki kulinarne. Niezwykły urok tego miejsca oraz wyśmienita kuchnia pozwolą Państwu mile spędzić tu czas i odkryć nowe smaki.

Kucharze

Sztuka

tworzenia

Maciej

Drożdżewski

Łukasz

Rogowski

Załoga restauracji

 

Team

kuchni

Potrawy przygotowują dla Państwa najbardziej doświadczeni kucharze z wieloletnim stażem, dla których gotowanie jest nie tylko pasją, ale też sztuką tworzenia. To właśnie oni starają się sprawić, by każda wizyta w naszej restauracji była wyjątkowa.

Team

sali

Pragniemy, by nasi Goście czuli się usatysfakcjonowani nie tylko wrażeniami kulinarnymi, ale również wysoką jakością obsługi i świetną atmosferą, o którą dba nasza wyjątkowa załoga. Jesteśmy chętni do pomocy i wdzięczni za wszelkie sugestie.

załoga

Odwiedź nas!

Czekamy na Państwa od wtorku do niedzieli
Restauracja Stara Rzeźnia otwarta jest od godz. 12.00

FreshMail.pl