Rezerwacja

Zarezerwuj

stolik

DOKONAJ REZERWACJI ONLINE

Dokonanie rezerwacji na bieżący dzień możliwe jest telefonicznie pod numerem: +48 570 101 191

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jak zarezerwować?

Rezerwacja stolika online jest niezwykle prosta i zajmuje dosłownie kilka chwil. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji w naszej restauracji. Dla Państwa wygody przedstawiamy kilka możliwości kontaktu z nami.

Rezerwacje telefoniczne: 570 101 191
Rezerwacje mailowe: mojarzeznia@gmail.com
Rezerwacje przez Facebooka: @RestauracjaStaraRzeznia

Zeskanuj kod!

Zeskanuj kod z Facebook Messengera i napisz do nas bezpośrednio. Oto trzy proste kroki: wejdź do aplikacji Messenger. Przejdź do zakładki „Znajdź kontakty”, kliknij w opcję „Skanuj kod Messengera” i skieruj aparat na nasz kod.

rezerwacja
Nasze sale

Odkryj

wnętrze

Strefa

barowa

Część restauracji o luźnym charakterze, znakomita na spotkania przy drinku i drobnych przekąskach. Wystrój i klimat tej części restauracji tworzą wygodne kanapy, które pozwalają na miłe i wygodne spędzanie czasu w restauracji Stara Rzeźnia.

Jest w stanie pomieścić około 30 osób

 

Nastrojowy

podest

Antresola w głównej części restauracji pozwala podziwiać wspaniały widok na Wały Chrobrego i marinę jachtową. Stoliki 2 i 4-osobowe tworzą nastrojową oprawę dla degustacji przyrządzanych z pietyzmem potraw oraz spotkań towarzyskich

Jest w stanie pomieścić około 30 osób

 

Mesa

kapitańska

Wyodrębniona sala na podwyższeniu ze wspaniałym widokiem na panoramę Szczecina. Jej marynistyczny klimat komponuję się z charakterem restauracji jak i z regionem w jakim się znajduje.

Idealna na zamknięte uroczystości dla około 30 osób